Голосіївський районний суд Києва арештував фармацевтичний завод Фармекс Груп
Він належить екс-депутату російської Держдуми Олександру Шишкіну, який сьогодні є дійсним членом Ради Федерацій РФ.
Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на прес-службу юридичної фірми "Ільяшев і Партнери".
"Арешт накладено за клопотанням БТА Банку, цивільного позивача в кримінальному провадженні щодо розкрадання з банку понад $ 6 млрд і легалізації викрадених коштів за попередньою змовою з іноземними громадянами".
прес-служба юридичної фірми "Ільяшев і Партнери"
У юридичній фірмі відзначили, що махінації з фармзаводом на суму близько 3 млрд гривень були частиною незаконних угод екс-власника БТА Мухтара Аблязова.
"Суд послався на ст. 5 Конвенції Ради Європи про відмивання, пошук, арешт та конфіскацію доходів, одержаних злочинним шляхом та про фінансування тероризму, що зобов'язує державу вживати заходів щодо накладення арешту на майно, в яке були конвертовані кошти, отримані злочинним шляхом".
прес-служба юридичної фірми "Ільяшев і Партнери"
Відомо, що англійські суди раніше задовольнили позови БТА проти Аблязова і його партнерів на суму понад $ 4 млрд. Крім того, Лондонський суд засудив банкіра до 22 місяців в'язниці за неправдиві свідчення, однак від відбуття покарання банкір сховався, а пізніше був затриманий на Лазурному березі у Франції в липні 2013 року.
Схожі публікації
Як працює електронний квиток у Чернівцях
Тестуємо електронну оплату за проїзд у чернівецькому транспорті
Читати даліЕлектронний квиток – міф чи реальність?
Аналітичний матеріал про запровадження електронного квитка в Чернівцях
Читати даліВелика Британія спростить візові вимоги для іноземних студентів з 25 країн
Зміни полегшать іноземним студентам процедуру отримання права навчатися у Великій Британії
Читати далі"Львів-Ковель": рейсовий автобус загорівся на автостанції
Пожежу гасили 9 вогнеборців, залучивши 2 одиниці спецтехніки
Читати далі14 травня Британія, Франція та Німеччина обговорять з Іраном ядерну угоду
Про це повідомив міністр закордонних справ Франції
Читати даліЄС не допомагатиме банкам уникнути 134 трильйони доларів втрат через Brexit
В Євросоюзі відхилили заклики Британії спільно узгодити законодавство про діяльність посередників на фінансовому ринку
Читати даліУ Києві планують підняти тарифи у комунальному транспорті до 8 грн
За даними інформаційного агентства, згадані нововведення планують упровадити з 15 липня
Читати далі