Під Верховною Радою розпочався "Всеукраїнський збір"

У центрі міста чергує 3,5 тисяч правоохоронців

Про головне

Під Верховною Радою розпочалась акція "Всеукраїнський збір" за "велику політичну реформу"

Про це повідомляє Українська Правда.

Вранці 17 жовтня урядовий квартал у Києві перекрито й оточено правоохоронцями у зв'язку із запланованими акціями. Зокрема, перекрито вулиці Грушевського, Липську, Шовковичну, Інститутську, Лютеранську.

На 17 жовтня лідер "Руху нових сил", екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі і його однодумці запланували мітинг під Верховною Радою у Києві та акції в усіх обласних центрах України.

Під час акції Саакашвілі, нардепи, громадські активісти та представники політсил мають намір проголосити три вимоги: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності та ухвалення нового виборчого закону.

Наразі у середмісті чергує 3,5 тисячі поліцейський та нацгвардійців, оскільки, за даними керівника поліції Києва Андрія Крищенка, до поліції надійшли заявки про кілька акцій і мітингів у центрі Києва.

Правоохоронці оточили Верховну Раду кордоном у кілька рядів. Також поруч стоять медики, пожежні та кінологи. 

Під'їзди до урядового кварталу перекриті поліцейськими авто. Рух на вулиці Грушевського перекрито аж від метро "Арсенальна". У вестибюлі станції метро "Арсенальна" чергує щонайменше 7 правоохоронців і службовий собака.

На вулицях чергують нацгвардійці. йдеться у повідомленні. 

Джерело фото

Схожі публікації