На протестних акціях по всій Росії затримали 350 осіб

28 січня в десятках російських міст пройшла організована Олексієм Навальним акція проти участі у виборах президента

Про головне

Під час протестних акцій на підтримку "Страйку виборців" 28 січня по всій Росії поліція затримала 350 осіб

Про це за підсумками дня відзвітував правозахисний проект "ОВД-Инфо".

Найбільше затриманих - 66 осіб - виявилося в Уфі. 65 осіб були затримані в Волгограді, 51 - в Чебоксарах. У Москві поліція затримала 16 осіб, в Санкт-Петербурзі - 19.

Після затримання поліція відпустила майже всіх активістів. У Москві на ніч у відділеннях залишили співробітників Фонду боротьби з корупцією Дмитра Низовцева і Олександра Помазуева. Низовцева підозрюють в тому, що він сам повідомив про нібито закладену в офісі ФБК бомбу, через яку в приміщення увірвалася поліція.

Ще одного активіста Костянтина Салтикова в Москві перевіряють на причетність до застосування насильства проти поліцейського.

28 січня в десятках російських міст пройшла організована Олексієм Навальним акція проти участі у виборах президента. Самого Навального затримали невдовзі після виходу на Тверську вулицю в Москві, але ввечері відпустили без складання протоколу.

Акція пройшла без масових затримань в Москві і Санкт-Петербурзі, хоча в цих містах її не погодили місцева влада. Протестуючі ходили по вулицях до вечора, поки остаточно не розійшлися по домівках.

Джерело фото

Схожі публікації