HBO відклав вихід фінального сезону "Гри престолів" до 2019 року

Раніше творці ніколи не робили перерву більше одного року між виходами сезонів серіалу

Про головне

Фінальний сезон "Гри престолів" вийде в 2019 році

Як оголосив телеканал HBO, який займається виробництвом серіалу, восьмий сезон буде складатися з шести епізодів. Точна дата прем'єри поки не розголошується.

Зйомки заключних серій "Гри престолів" стартували в минулому жовтні і триватимуть до середини 2018 року. Режисерами фінального сезону серед інших виступлять штатні сценаристи серіалу Девід Бениофф і Ді Бі Вайсс, повідомляє The Guardian.

За словами програмного директора HBO Кейсі Блойс, для запобігання можливих витоків творці "Гри престолів" мають намір зняти кілька варіантів фінальної серії.

Американська фентезі-сага "Гра престолів", заснована на циклі романів "Пісня льоду і вогню" Джорджа Мартіна, є одним з найпопулярніших серіалів в світі і головним хітом каналу HBO. Аудиторія серіалу тільки в США становить понад 30 мільйонів глядачів.

Прем'єра першого сезону "Гри престолів" відбулася 17 квітня 2011 року. Раніше творці ніколи не робили перерву більше одного року між виходами сезонів серіалу. Всього з урахуванням восьмого сезону в "Грі престолів" налічується 73 епізоду.

Джерело фото

Схожі публікації