У Чернівцях видадуть "Велику книжку про маленького слоника"

"Чорні вівці" готують до друку чергову дитячу книгу Ервіна Мозера

Про головне

Аліна Лісненко

У дитячому арт-видавництві «Чорні вівці» з’явиться друком нова книжка знаного австрійського письменника, лауреата численних премій у сфері дитячої літератури Ервіна Мозера «Манюній. Велика книжка про маленького слоника»

Це вже друга книга згаданого автора, яка побачить світ у цьому видавництві. Минулого року тут вийшла збірка «Фантастичні історії на добраніч», складена з найкращих оповідок та ілюстрацій із понад десяти книжок Мозера. Переклад обох видань здійснила Неля Ваховська.

Нова збірка побачить світ уже на початку травня. До неї увійшли чотири книжки: «Слоник на ім’я Манюній» (1985), «Манюній вирушає в пустелю» (1987), «Манюній шукає слонів» (1988) та «Манюній знаходить маму і тата» (1988). До них додано  ілюстрації зі збірки «Манюній. Велика книжка про маленького слоника» (1993). Тут йдеться про пригоди слоненяти, яке загубилося і відчайдушно шукає дорогу додому. Мандруючи,  воно відкриває для себе великий світ і зустрічає нових друзів.

«Манюній. Велика книжка про маленького слоника» розповідає про пригоди незалежно від розміру й масті, вона захоплює своєю добротою, зворушливістю, дотепністю. Тут ви прочитаєте, що слоників  хобот може бути як равликова черепашка; що фарби рятують від суму; що пан і пані Свинка люб’язно приймають у гості мишеня, левика та орла; що ведмідь майструє дуже гарні санчата і возить на них; що мишачий зубик приносить щастя».

Марина Александрович, редакторка

Odoo CMS - велика картинка

Особливість видання полягає у тому, що про найважливіше – любов, дружбу, взаємодопомогу – Ервін Мозер оповідає простими словами (що зовсім непросто) і живими малюнками. 

«Збірка історій про Манюнього стане улюбленою книжкою на добраніч, – продовжує редакторка, – адже вона навіює сни про пригоди і манюнім, і величеньким. Маю підтвердження: пригоди слоника дуже захопили мою доню, яка з нетерпінням щовечора чекала продовження. Тому вона полюбила Манюнього ще до появи книжки».

Марина Александрович, редакторка

Схожі публікації