На Львівщині колишній співробітник банку підозрюється у привласнені $100 000 свого клієнта
Як повідомляється на сайті Генпрокуратури, дії правопорушника кваліфіковані за статтями, які стосуються "службового підроблення", а також "привласнення, розтрати майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем".
Прокуратура не повідомляє назву банку, але зазначає, що "підозру оголошено колишньому заступнику керівника управління одного із найбільших банків України".
"Вказана особа, скориставшись службовим становищем, не сформувала справу з юридичного оформлення рахунку та привласнила кошти клієнта банку на загальну суму 100 тис доларів США".
Генеральна прокуратура
Зазначається також, що співробітник банку видав клієнтові фальшиві документи, які ніби-то свідчили про переказ коштів на рахунок.
Підозрюваному загрує ув'язнення від 7 до 12 років.
Схожі публікації
У військовому містечку на Львівщині знайшли вбитим начальника варти
Загиблому нанесли два вогнепальних поранення – в область голови та грудей
Читати даліІнцидент на Львівщині: трирічну дитину затиснуло в дивані
Лікарям не вдалося врятувати життя малюкові
Читати даліЛьвівські митники вночі зафіксували 30 випадків незаконного переміщення товарів
Вилучено майже 1000 пачок сигарет, понад 2 тисячі одиниць одягу, зброю, м’ясопродукти та автозапчастини
Читати даліНа Львівщині лісівники висадили понад 12 мільйонів штук сіянців та саджанців дерев
Висадили такі породи дерев: сосна звичайна, ялиця біла, модрина європейська, дуб звичайний, бук, тощо
Читати даліНа Львівщині у державну власність повернули землю, вартістю понад 11 мільйонів гривень
Йдеться про 36 гектарів землі сільськогосподарського призначення
Читати даліНа Львівщині в річці Західний Буг знайшли тіло жінки
Поліція проводить слідчі дії, щоб з'ясувати всі обставини справи
Читати даліУ Львівській області другий день поспіль горить 10-гектарний торф’яник
Причина загоряння - суха і тепла погода, внаслідок чого в області зберігається висока пожежна небезпека
Читати даліУ Львівській області інвестують 3 мільйони доларів у будівництво нового меблевого комбінату
Планується запустити виробництво стільців для збуту в країни Європи та Близького Сходу
Читати далі