У Тернополі скасували концерт Сергія Бабкіна через його виступи в Росії та окупованому Криму

На Тернопільщині заборонили концерти артистів, які виступають в Росії чи на окупованих територіях

Про головне

Аліна Лісненко

На Тернопільщині заборонили проведення концертів у комунальних закладах артистам, які гастролюють на території Росії чи в Криму

Таке рішення прийняли члени постійної депутатської комісії з питань духовності, культури, свободи слова, інформації та розвитку громадянського суспільства Тернопільської обласної ради, повідомляє УНІАН.

«Заборонити проведення концертів та інших розважальних заходів в обласних комунальних закладах та на території області організаціями та окремими особами театральної та концертної діяльності, котрі здійснюють свою діяльність, проводять концерти, гастролі, беруть участь у різноманітних розважальних заходах на території Російської Федерації та тимчасово окупованих територій України під час російсько-української війни». 

рішення депутатської комісії

Також члени комісії вказали на недопрацювання директору обласного драмтеатру Борису Репці, що він оперативно не відреагував на появу афіш у Тернополі, які кілька тижнів повідомляли про проведення у театрі концерту артиста Сергій Бабкіна, який виступав у Росії та Криму. Репка запевнив, що не підписував угоди з гастролерами, навпаки, повідомив організаторам концерту, що не підпише з ним угоду, якщо не отримує погодження на цей концерт від облради, йдеться у повідомленні.

Організатори концерту Бабкіна в Тернополі уже повідомили, що через скасування заходу всі, хто придбав квитки, зможуть повернути свої гроші.

Джерело фото

Схожі публікації

У Чернівцях відбулася зустріч із німецьким письменником Гансом Берґелем

Колишній політичний в’язень розповів про європейську літературу на Буковині

Читати далі

На Лейпцизькому книжковому ярмарку Україну представлятиме Meridian Czernowitz

Літературна корпорація братиме участь у ярмарку вже увосьме

Читати далі

Про стан вбиралень та їх наявність у туристичних містах

Порівнюємо громадські вбиральні у Чернівцях та Гамбурзі

Читати далі

Гори мотлоху, таргани та грибок в історичному районі міста (ВІДЕО)

Чернівчанка перетворила свою квартиру на звалище

Читати далі

«Хоронити не можна утилізувати»: сміттєва ситуація у Чернівцях

Аналітичний матеріал про побутові відходи та супутні проблеми міста

Читати далі

"Чернівціспецкомунтранс" у лізинг закупить машини для збирання й перевезення сміття

Таке рішення ухвалила Чернівецька міська рада

Читати далі

14 травня Британія, Франція та Німеччина обговорять з Іраном ядерну угоду

Про це повідомив міністр закордонних справ Франції

Читати далі

У Чорне море увійшла група кораблів НАТО

У склад групи входять кораблі Іспанії, Туреччини та Німеччини

Читати далі